Uwaga Słuchowa PRO

REWOLUCYJNY SPRZĘT DO PROWADZENIA TERAPII UWAGI SŁUCHOWEJ METODĄ PROF. TOMATISA.

hero

DLA TERAPEUTY

Dla kogo?

Chcesz zostać terapeutą?

Lubisz pracę z ludźmi, chcesz pomagać innym i robić coś ważnego? Otwórz swój gabinet i zacznij pomagać. To nie jest zwykła praca, to sposób na  zrealizowanie siebie.

Jesteś logopedą, terapeutą lub psychologiem?

Spotęguj oddziaływanie terapii poprzez wprowadzenie metody prof.Alfreda Tomatisa do Twojego gabinetu. Pracuj nowocześniej i ciesz się z szybszych niż dotychczas rezultatów terapii.

Uczysz języków obcych?

Czy wiesz o tym, że wg badań dzięki zastosowaniu metody prof.Alfreda Tomatisa, szybkość uczenia się języków obcych może wzrosnąć nawet o 26%? Wprowadź sprzęt do swej szkoły językowej, osiągaj wyjątkowe rezultaty i wyróżnij się wśród konkurencji.

Pracujesz w szkole lub przedszkolu?

Zależy Ci na tym aby pomóc uczniom którzy gorzej radzą sobie z nauką? Wierzysz w to, że każdy powinien dostać szansę na dobry start? Bądź osobą która wprowadzi metodę profesora Alfreda Tomatisa do Twojej placówki i walcz o poprawę możliwości tych dzieci.

dla pedagogA

Dla kogo?

szereg wyjątkowych korzyści

layers

344

programów terapeutycznych

Aż 344 gotowych programów terapeutycznych przygotowanych przez samego Jozefa Vervoorta zawiera nasz sprzęt. Dla początkującego terapeuty to zdecydowane ułatwienie. Dla zaawansowanego terapeuty to doskonała baza do tworzenia własnych programów.

man-23

PRO

JoZef vervoort

System Uwaga Słuchowa PRO stworzony został zgodnie z wytycznymi Jozefa Vervoorta. To niekwestionowany autorytet światowy w dziedzinie metody, uczeń i wieloletni współpracownik profesora Alfreda Tomatisa.

language

94

programy językowe

Sprzęt Uwaga Słuchowa PRO przyspiesza proces uczenia języków obcych (wg badań nawet o 26%). Zawiera 94 programy językowe do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chińskiego, arabskiego i rosyjskiego.

remix

4

niezależne kanały

Możesz prowadzić aż cztery zupełnie niezależne terapie jednocześnie. Na każdym kanale program terapeutyczny może być filtrowany i uruchamiany zupełnie niezależnie. Dzięki temu uzyskujesz elastyczne funkcjonowanie gabinetu a każdy pacjent korzysta z dopasowanej indywidualnie terapii.

player

!

proFesjonalny audiometr

Uwaga Słuchowa PRO w wersji Terapia i Diagnoza posiada w zestawie profesjonalny audiometr medyczny skalibrowany zgodnie z parametrami metody. Dzięki jego zastosowaniu diagnoza jest prowadzona na najwyższym poziomie i może być przeprowadzona niezależnie od terapii.

radio

TOP

najwyższa jakość dźwięku

Wyjątkowa jakość parametrów dźwiękowych oraz wszystkie modyfikacje zgodne z metodologią są obsługiwane przez nasz sprzęt. Czy wiesz, że na płycie CD dźwięk próbkowany jest „tylko” 16 bitowo co odpowiada 65 tysiącom poziomów dźwięku. Uwaga Słuchowa PRO to 24 bitowe próbkowanie czyli aż 16,8 mln poziomów dźwięku. To więcej niż jest w stanie rozróżnić najczulsze nawet ucho.

laptop-1

!

Świetne oprogramowanie

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i wyręcza terapeutę z konieczności prowadzenia dodatkowej bazy pacjentów. Jego intuicyjna obsługa nie wymaga długotrwałych szkoleń i nie nastręcza trudności w eksplotacji.

board-51

1,2,3

doskonałe szkolenia

Szkolenia ze światowej sławy autorytetami. Użytkownicy są szkoleni bezpośrednio przez Jozefa Vervoorta lub inne osoby będące autorytetami na miarę światową. Przejrzysty trzystopniowy system certyfikacji (obowiązkowe dwa poziomy) dla terapeutów i wspaniałe warunki w ośrodku szkoleniowym, to tylko część atutów jakie przemawiają za szkoleniami.

check-circle-07

OK

przejrzyste zasady

Kupując sprzęt Uwaga Słuchowa PRO, nabywasz również wieczystą licencję na jego użytkowanie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. ani wymagań dotyczących ponownej certyfikacji terapeutów.

o co chodzi

poznaj nasz zestaw

Zestaw składa się z komputera z oprogramowaniem (1) i instrukcją obsługi, elektronicznego ucha (2), mikrofonu pulpitowego (3), profesjonalnego audiometru (7) wraz ze słuchawkami do badania (5) oraz pobudnikiem kostnym (4) oraz czterech kompletów słuchawek z pobudnikami kostnymi i opaskami(6).

Oprócz urządzeń otrzymujesz także pendrive z aplikacją terapeuty, wieczystą licencję, deklarację zgodności z normami CE a także skróconą instrukcję instalacji.

Usługa kalibracji audiometru po roku Użytkowania

Odpowiednia kalibracja to pewność, że audiometr działa poprawnie i precyzyjnie sygnalizuje skalę i rodzaj zaburzeń. Korzystanie ze sprzętu, który jest wadliwy bądź nieprecyzyjny może nie przynieść oczekiwanych skutków terapii, a nawet wpłynąć negatywnie na zdrowie pacjenta. 

U nas gratis otrzymasz usługę kalibracji audiometru po roku użytkowania, dzięki czemu zapewnisz najwyższą skuteczność terapii.

Dlaczego warto współpracować z nami?

korzyści

pig

atrakcyjna cena

Będąc kluczowym dystrybutorem sprzętu Uwaga Słuchowa PRO możemy zaproponować najkorzystniejsze ceny.

armchair

własny gabinet

Sami wierzymy w metodę i wykorzystujemy sprzęt w naszym gabinecie „Alfasynapsis„. Od lat budujemy kompetencje terapeutyczne, a nasze doświadczenie pozwala wyrażać się z perspektywy praktyka.

award-74

certyfikat

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem o ugruntowanej pozycji a nasza współpraca z producentem oparta jest na najwyższych standardach.

podium-trophy

liczne nagrody

Wielokrotnie byliśmy nagradzani przez producenta za nasze zaangażowanie i współpracę.

co mówią o nas

referencje

Szkolenie z audio-psycho-fonologii

Szkolenie organizowane jest w urokliwym ośrodku „Zajazd nad Stawem Grabówko„.

W cenie kursu zawarte jest zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie, tak więc udział w szkoleniu można połączyć z mile spędzonym czasem w spokojnej, zjawiskowo pięknej okolicy.

W dniu zakwaterowania, jak również w dniu wyjazdu, organizator oferuje transport na trasie ośrodek – Dworzec Główny PKP w Gdańsku. Uczestnik może więc skorzystać z dojazdu pociągiem, rezygnując z samochodu.

Kursy trwają 5 dni a zakwaterowanie jest zapewnione już w dniu poprzedzającym jego rozpoczęcie. Szkolenia mają formę wykładową, jak również warsztatową, dzięki czemu słuchacz jest w stanie poznać założenia metody w praktyce. Każdego dnia po kolacji uczestnik ma do dyspozycji czasu wolny i może korzystać z uroków ośrodka.

Po zakończeniu szkolenia słuchacz otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia z audio-psycho-fonologii z rąk samego Jozefa Vervoorta, który posiada ponad 40-letnie doświadczenie oraz osobiście był uczniem samego profesora Alfreda Tomatisa. 

 

 

 

 

zostańmy w kontakcie

zainteresowany?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej możesz wysłać do nas wiadomość za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej lub skorzystać z systemu oddzwaniania.

dowiedz się więcej

Dla każdej osoby zainteresowanej dodatkową dawką wiedzy, gratis prześlemy darmowego e-booka po przesłaniu do nas informacji.

 „Metoda prof. Alfreda Tomatisa. Kompendium informacji”